قلب يخي من ...
چهار شنبه 1 شهريور 1391برچسب:, :: 18:52 :: نويسنده : ~ bArAn ~

روانشناسی دست خط
کسانى که خطى نامرتب دارن
احتمالاً در زندگى بسیار فعال هستندو به همین دلیل برایشان مشکل است که بتوانند ثابت و بى تحرک بمانند و برخى از کارهایشان حساب شده و سنجیده نیست. به همین دلیل گاهى اوقات براى دوستان و افراد خانواده غیرقابل پیش بینى هستند. آزادى شخصیتى براى آن ها خیلى مهم است و اهمیت زیادى به استقلال خود مى دهند و ممکن است گاهى خیلى احساساتى رفتار کنند


کسانى دست خط مرتب و خوانایى داشته باشند
مى توان این طور برداشت کرد که آن ها خودشان را بسیار کنترل مى کنند و دوست ندارند به راحتى شخصیت خود را لو بدهند. حتى گاهى اوقات برایشان مشکل است که احساساتشان را بروز دهند و آن را سرکوب مى کنند.

کسى که خیلى پررنگ مى نویسد و قلم را زیاد فشار مى دهد
احتمالاً علاقه زیادى به مخالفت کردن با دیگران دارد؛ چرا که احساس قدرت واعتماد به نفس زیادى مى کند و دوست دارد روى دیگران اعمال نفوذ کند و به همین خاطر شخصیت افراد را درست درک نمى کند.

کسانى که خیلى کمرنگ مى نویسند
احتمال این که فردى حساس و دلسوز باشند بسیار زیاداست و موقعیت دیگران را حتى بیشتر از خودشان درک مى کنند و این امکان نیز وجود دارد که قادر به اثبات حرف خودشان نباشند و خیلى راحت ضربه مى خورند و وقتى دیگران از آن ها انتقاد مى کنند خیلى سریع از موضع خودشان عقب نشینى مى کنند.

کسانی که خیلى کند و آهسته مى نویسند
به سرعت قادر به نشان دادن عکس العمل نیست؛ این افراد احتمالاً به زمان بیشترى براى ابراز عقیده خود نیاز دارند. افرادى که آهسته مى نویسند از نظر خلق و خو اغلب اشخاصى ملاحظه کار و محتاط هستند و در نتیجه به زمان بیشترى براى فکر کردن و فهمیدن نیاز دارند و در ابراز احساساتشان هم کند هستند و اغلب دوست دارند هیچ تصمیمى نگیرند تا این که یک تصمیم غلط بگیرند.

کسانی که دست خط تند و شتابزده اى دارند
احتمالاً افرادى کم حوصله هستند و از اتلاف وقت خسته مى شوند و از نظر خلق و خو بسیار لحظه اى هستند. سریع درک مى کنند و در نشان دادن رفتار و احساساتشان چندان پایدار نیستند و اغلب به دلیل شتابزدگى در تصمیم گیرى دچار لغزش و خطا شده و از این که در آرامش به حرف هاى دوستانشان گوش کنند خسته مى شوند.

کسانی که دست خط ساده اى دارند و خیلى ابتدایى مى نویسند
در روابط با دیگران ترجیحاً واقع گرا و با تدبیر هستید و نمى توانید قبول کنید که گاهى باید با دیگران کنار بیایید و به آن ها توجه کنید و همچنین اطرافیان به ندرت از آن چه درون شما مى گذرد آگاهى پیدا مى کنند.

کسانی که دست خطى زیبا و پررنگ و لعابى دارند
این امکان وجود دارد که گاهى به شدت رسمى برخورد کرده و خیلى مفصل و با علاقه درباره مسایل دلخواهتان حرف بزنند و این احتمال نیز وجود دارد که درخواسته ها و تمایلاتتان پرتوقع و رویایى باشند.

اگر شما خود را داراى دست خط ریزى مى بینید و بسیار کوچک مى نویسید
احتمالاً شما توانایى هاى خود را دست کم مى گیرید و خودتان را از آن چه واقعاً هستید کمتر ارزیابى مى کنید و ممکن است گاهى تنگ نظر و خرده گیر باشید.

اما اگر درشت مى نویسید
این احتمال وجود دارد که خودتان را زیادى بزرگ و مهم جلوه داده و گاهى بسیار با اعتماد به نفس و از موضع قدرت رفتار مى کنید.

اگر کسى دست خط شکسته اى دارد و حروف را زوایه دار و شکسته مى نویسد
فردى بسیار با اراده مى باشد و در کارهایش حد وسط را قبول ندارد و به همین علت اهل سازش و مصالحه نیست و اغلب به همین خاطر که وسط را دوست ندارد از دیگران خسته مى شود و تصمیمى نمى گیرد چون دوست ندارد راه اشتباه را انتخاب کند.
 

دو شنبه 9 مرداد 1391برچسب:, :: 12:0 :: نويسنده : ~ bArAn ~

شما و دوستانتان برای تعطیلات آخر هفته، راهی خارج از شهر می شوید، برنامه آن روز به دست شما سپرده می شود، پیشنهادتان چیست؟
a) اکنون زمان جشن گرفتن است، همبرگرها را درآورده و وسایل پخت آنها را آماده می کنید.
b) یک روز آرام و بی دغدغه را می گذرانید و تمام روز را به استراحت می پردازید.
c) فوری لباس ورزشی را می پوشید و می گویید: چه کسی آماده است تا والیبال بازی کنیم.
2) دوستانتان شخصیت شمارا چگونه توصیف می کنند؟
a) قرزند ته تغاری بابا هستید.
b) اجتماعی و خوش مشرب که همیشه برای میهمانی رفتن و میهمانی گرفتن آماده اید.
c) آدمی جدی که بیهوده گویی نمی کند. عاشق همکلاسی ها و همکارانش است و همیشه سعی در کمک کردن به آنها را دارد.
3) بعدازظهر است و شما باید برای یک ساعت دیگر آماده شوید تا با نامزدتان شام را بیرون صرف کنید چه چیزی به ذهنتان خطور می کند؟
a) فقط یک ساعت وقت دارید تا حاضر شوید در صورتی که نه دوش گرفته اید نه لباسی انتخاب کرده اید و نه تصمیم گرفته ایدبرای امشب کجا بروید.
b) اگر عجله کنید. کلاس ورزش خود را نیز از دست نمی دهید، هرچند تنها 10 دقیقه باشد.
c) لحظه ای را مجسم می کنید که با او سر میز مخصوصی نشسته و در نهایت اشتیاق راجع به زندگی و آینده خود صحبت می کنید.
4) امروز جشن تولد همسرتان و در عین حال نخستین سالی است که این روز را در کنار هم جشن می گیرید، قصد دارید آن را چگونه برگزار کنید؟
a) به یک گردش دو نفره خارج از شهر می روید.
b) یک کیک زیبای شکلاتی که روی آن نوشته شده "تولدت مبارک" مناسب این روز خاص تهیه می کنید.
c) دو بلیت برای سینما، بهترن فیلمی را که همسرتان دوست دارد و اکنون در حال اکران است. قیلمی که مدتها در انتظارش بوده و می تواند بهترین هدیه جالبی باشد.
5) صمیمی ترین دوستتان در مورد شما می گوید:
a) هرچند که چهره ای جذاب داری اما به نظر من، مدت زیادی را جلو آینه صرف درست کردن خودت می کنی.
b) تو درست شبیه همه همسن و سالهای خودت هستی دوست داری گردش کنی، سینما بروی، در تیم ورزشی مدرسه شرکت کنی و در شمار لیست مدعوین میهمانی ها باشی!
c) کمی شیطان تر از بقیه هستی اما این شیطنت از حد ادب خارج نمی شود.
 

"ارزیابی تست"
 
اکنون جواب های خود را در جدول آتی منظور فرمایید:  سوال c b a
1: 5 / 3/ 10
2: 3/ 510
3: 5/ 10/ 3
4: 10/ 3 / 5
5: 5/ 10 / 3
"تحلیل نتایج تست"

- اگر امتیاز شما بین 30 تا 50 می باشد: شما آدمی بسیار جدی و در عین حال منطقی و شاد هستید. و به رغم آن که ممکن است در بسیاری از برنامه های دوستانه شرکت کنید. اما جدیت و برنامه ریزی را درهیچ شرایطی فراموش نمی کنید. از نظر شما تفریح جای خود را دارد و کار و درس جای خود!
ترجیح می دهید در یک روز تعطیل به گرفتاری دوستانتان برسید تا این که به استراحت بپردازید اما به یاد داشته باشید که زندگی کردن برای خود نیز عالمی دارد و بهتر است چندان هم از آن غافل نشوید.جدی و معقمل بودن در امور، بسیار خوب است. اما کمی هم با نشاط و بی خیال زندگی کردن مشکل ساز نخواهد شد و زندگی در کام شما شیرینتر می کند.

- اگر امتیاز شما بین 20 تا 35 می باشد: چنانچه قرار به برگزاری یک میهمانی باشد، مطمئناً شما در راس لیست مدعوین قرار دارید شما در شمار آن گروه از افرادی که شادی را با اعماق وجود خود حس کرده و دیگران را نیز از آن بی بهره نمی سازید. حتی حرکات دستهای شما، گویای احساس درونتان است به واقع زمانی که شاد هستید دوست دارید دیگران را نیز از این شادی بهره مند سازید.شادیتان مستمر باد!

- اگر جمع امتیازات شما کمتر از 20 باشد: شما عاشق بی برنامگی و هرچه پیش آید خوش آید هستید و به نظر شما زندگی بی معناتر از آن هست که بخواهید برای کارهای خود برنامه داشته باشید. باید روزها را برای تفریح و استراحت گذاشت و شبها را برای خواب.شما پیرو "زندگی زیباست!" هستید.
شما به دلیل انجام کارهای راحت و در عین حال پر از تفریح استراحت برای خود هستید شما دارای شخصیتی شیرین، اما از نظر دیگران "لوس" هستید! چون فقط به فکر استراحت و راحتی خود هستید، شما دارای شخصیتی شیرین می باشید ولی لطفاً کمی هم "دگرخواه" باشید با این تفکر می توان راحت و خوش زندگی کرد و بیشتر محبوب و مورد اعتماد دیگران بود!
 

چهار شنبه 4 مرداد 1391برچسب:, :: 18:17 :: نويسنده : ~ bArAn ~

اين تست ميزان عشق شما را ميگه
جالبه امتحان كنيد
چگونه از این تست استفاده کنیم؟عبارات زیر را بخوانید. معشوقتان را تصور کنید و نام معشوقتان را به جای کلمه او بگذارید. حالا اگر با هر عبارت به طورکامل موافق بودید، عدد ۷، اگر نسبتا موافق بودید، عدد ۶، اگر کمی موافق بودید عدد ۵، اگر عبارت را هم درست میدانستید و هم غلط (یعنی در مورد نظرتان مطمئن نبودید)، عدد ۴، اگر با آن کمی مخالف بودید، عدد ۳، اگر نسبتا مخالف بودید، عدد ۲ و اگر بهطور کامل مخالف بودید عدد ۱ را جلو عبارت بنویسید.
ادامه مطلب ...
چهار شنبه 4 مرداد 1391برچسب:, :: 14:24 :: نويسنده : ~ bArAn ~

 
فروردين گل رز
 
= گاهی بدون فکر قبلی کاری را انجام میدهید.
 
بسیار رک گو هستید و عاشق مسافرت!
 
اشتیاق زیادی برای زندگی کردن دارید و پشتکارتان خوب است

ارديبهشت گل نسترن


=فردی صبور و پرطاقت هستید و اراده بسیار قوی دارید.
 
دوست دارید کارها را به آهستگی ولی به طور جدی انجام دهید.
 
خجالتی هستید و قابل اعتماد. سعی میکنید از مشاجرات دوری کنید.
 ادامه مطلب ...
دو شنبه 2 مرداد 1391برچسب:, :: 16:43 :: نويسنده : ~ bArAn ~

 
طالع متولدين سالهاي مختلف بر اساس جدول ذيل استخراج شده است چنانچه به موردي بر خورديد كه باعث رنجش شما شد ما بي تقصيريم .

پس بخوانيم و ببينيم كه هستيم!!؟؟


ادامه مطلب ...
جمعه 30 تير 1391برچسب:, :: 19:38 :: نويسنده : ~ bArAn ~

یک قلم و کاغذ بردارید و به سوالات زیر با دقت جواب دهید. اگر لازم بود حتی میتوانید نقاشی هم بکشید. جواب کلی به سوالات ندهید. هر چقدر کاملتر و جزئیتر به سوالات پاسخ دهید، به نتیجه کاملتری میرسید. به حافظهتان هم اعتماد نکنید، حتما تمام افکارتان را یادداشت کنید چون در این تست لازم است که تمام جزئیات را به یاد بیاورید.


برای جواب هر سوال، نخستين چیزی که به ذهنتان می رسد را بنویسید. بعد از بررسی جواب ها شگفت زده خواهید شد:ادامه مطلب ...
سه شنبه 27 تير 1391برچسب:, :: 22:58 :: نويسنده : ~ bArAn ~


 

 

 

 

 

دوستان این یه تست روانشناسیه !
فرض کنید تو خونه تنها هستین و این اتفاقات رخ میده ! به ترتیب کدومشون رو انجام میدین ؟؟؟
 

 

 

۱تلفن زنگ میزند
۲کودک شما گریه میکند
۳کسی در حال زدن زنگ منزل است
۴لباس ها را بیرون روی طناب پهن کرده اید و باران گرفته است
۵شیر آب را در آشپزخانه باز گذاشته اید و آب سرازیر شده است
.

حالا جوابش !!! از 1 تا 5 باید اولویت بندی کنید !ادامه مطلب ...
سه شنبه 27 تير 1391برچسب:, :: 22:6 :: نويسنده : ~ bArAn ~

 

 

به گزارش افکارنیوز به نقل از برترین ها، برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود دارد که میتواند بر زندگی او تاثیر بگذارد. جالب است نه؟! اینکه شما بدانید برای اسمتان رنگ مخصوصی وجود دارد و میتوانید راز شخصیتی خود را از لابهلای آن دریابید! باید بسیار جالب و هیجانانگیز باشد.

 ادامه مطلب ...
صفحه قبل 1 صفحه بعد
پيوندهانام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

<-PollName->

<-PollItems->

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 11
بازدید دیروز : 69
بازدید هفته : 170
بازدید ماه : 346
بازدید کل : 101715
تعداد مطالب : 91
تعداد نظرات : 37
تعداد آنلاین : 1خبرنامه وبلاگ:

برای ثبت نام در خبرنامه ایمیل خود را وارد نماییداین سایت را حمایت می کنم
نام شما :
ايميل شما :
نام دوست شما:
ايميل دوست شما:

Powered by 20Tools
این سایت را حمایت می کنم